Firma F.H.U. "LAZURek" Krzysztof Jurkitewicz  działa nieprzerwanie od 1990 roku zapewniając swoim klientom najwyższej jakości usługi w najlepszej cenie.

Siedziba firmy znajduję się w miejscowości Hola (6 km od centrum miasta: Biała Podlaska). Początkowo firma świadczyła przede wszystkim usługi brukarskie, w swojej działalności skupiając się przede wszystkim na sprzedaży oraz układaniu kostki brukowej.

Obecnie F.H.U. LAZURek zajmuję się dystrybucją materiałów budowlanych w kraju i za granicą posiadając w swojej ofercie takie produkty jak: ogrodzenia, płytki ceramiczne, armatura łazienkowa, beton architektoniczny czy też galanterię ogrodową. Silnym punktem oferty jest także kamień dekoracyjny (wewnętrzny i zewnętrzny) czy też różnego typu chemia budowlana (impregnaty lub różnego rodzaju preparaty do czyszczenia). Na miejscu można osobiście zobaczyć efekty działania oferowanych przez nas impregnatów lub preparatów czyszczących.

W siedzibie firmy znajdują się ogrody wystawowe o powierzchni 2200 m2 w których można oglądać aranżacje wykonane w oparciu o najlepszych producentów w naszej ofercie. W ogrodach zobaczyć można przede wszystkim ogrodzenia, kostkę brukową, palisady oraz inne elementy małej architektury. W biurze natomiast mają Państwo możliwość obejrzenia produktów wykończenia wnętrz jak na przykład kamień dekoracyjny czy szeroki asortyment płytek ceramicznych.

Poza wystawami obsługa na miejscu chętnie zademonstruje Państwu przykładowe  aranżacje oraz nasze realizacje z użyciem interesującymi Państwa produktów.

 

Zapraszamy i zapewniamy zarówno udane i szybkie zakupy jak i owocną współpracę długoterminową.

 

Zespół

F.H.U. "LAZURek" Krzysztof Jurkitewicz